Opera, Bittorent un ortogrāfijas kļūdu labošana

Jaunākajās Opera interneta pārlūka versijās padarītas daudz ērtākas torrent tipa failu atvēršanas. Ja kādreiz gatavojāmies lejupielādēt šo failu un pārlūks to automātiski aktivizēja savā Bittorent klientā, tad šobrīd tiek piedāvāta ērta izvēle starp iebūvēto klientu vai sistēmas noklusējuma klientu. Katrā ziņā vairs nav jāiet uz opera:config#BitTorrent|Enable un jāķeksē ķekšus.

Bittorent klienta izvēle
Bittorent klienta izvēle

Zinu, ka ir vairāki cilvēki, kam šis apstāklis bija tik traucējošs, ka izvēle krita uz Firefox lietošanu, bet ceru, ka tagad tiks izdarīta pareizā izvēle.

Vēl pie uzlabojumiem ticis ortogrāfijas kļūdu labotājs. Tas man pašam bija patīkams pārsteigums.

Jau kādreiz rakstīju (un atradu tāpēc iemeslu iedzert alu), ka Opera 10 Alpha beidzot tikusi pie teksta kļūdu labotāja. Toreiz gan bija neliels čakars, jo, lai pievienotu jaunu Hunspell bibliotēku Operai, tad bija to vispirms jāatrod, jālejupielādē un jāiemet speciāli tam paredzētajā mapītē. Neērti diezgan. Tagad ir citādāk.

Teksta laukā ieklikšķini ar labo peles pogu un izvēlies Dictionaries->Add/Remove Dictionaries…

Opera klikšķa izvēlne
Opera klikšķa izvēlne

Atrodam savu iemīļoto valodu un spiežam Next

Valodu bibliotēku izvēlne
Valodu bibliotēku izvēlne

Tagad nu atliek vien lejupielādēt bibliotēku un apstiprināt licenci, lai ar Operas palīdzību labotu savas nejaušās drukas kļūdas. Man jau patīk.

Un Tev?

0 thoughts on “Opera, Bittorent un ortogrāfijas kļūdu labošana

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.