Starp citu: Opera un draugiem.lv

sava veida plug-ins
Kaut kas līdzīgs spraudnim

Ja Firefox pārlūkam ir speciāls spraudnis ērtākai draugiem.lv, tad kāpēc Operai nav nekas līdzīgs? Opera neatbalsta papildinājumus un iztiek ar kaut kādiem tur vidžetiem? Tā šķiet. Sūdīgi diezgan. Lai gan viss jau nav galīgi zaudēts. Tev ir iespēja atvērt šo lapu ar Opera interneta pārlūku un uzklikšņināt uz šīs saites. Kas tad notiks? Nekas briesmīgs. Pārlūks Tev piedāvās lejupielādēt standarta menu.ini konfigurācijas failu, kuram ir pievienota draugiem.lv izvēlne. Skati bildi, ja nesaprati.
Tad nu tas Tev dos iespēju lūkot ērtāk pupainu meiteņu profila bildes tā, lai viņas to nemanītu. Ja tam, protams, ir nozīme.
Un kā vienmēr, mister Bond, konfigurāciju varēsi atcelt pārinstalējot savu operētājsistēmu vai arī vienkārši ejot uz Tools->Preferences->Advanced->Toolbars->Menu setup un izvēloties Opera standartizēto izvēlni.

Tas arī šodienai viss. Par cik draudzene nav sajūsmā, ka rakstu par mūsu attiecībām, tad visticamāk šā bloga (?) lasītājiem nāksies samierināties ar ierastiem no IT tēmas un manām cīņām ar atkarībām. Šodien neesmu alu dzēris. Bet ir tik ļoti liela vēlme to darīt. Ja būtu uzspējis līdz 10iem nopirkt alu, tad tagad malkotu saldu jo saldu aliņu. Kādu porteri respektīvi.
Mmmmm… aliņš (lick)

0 thoughts on “Starp citu: Opera un draugiem.lv

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.