Dzin – dzin!

Dzin – dzin!

Skan paziņojums par ienākošo e-pastu, kurā, kāda laime, tiek piedāvāts mācīties angļu valodu 6 nedēļas BEZ MAKSAS! Lieliski, jo kursa atlikušās 14 nedēļas jau vienmēr var ignorēt un nemaksāt par tām. Nu, varbūt kādam tiešām pietiek iemācīties pateikt skaidrā angļu valodā “yes”, “no” vai “нет” un kāds kļūs laimīgāks nekā pirms 6 nedēļām. Viss jau var būt.

Varbūt esmu vēl joprojām nepietiekami vecs, bet gaidu e-pastu, kurā sola vairāk vai mazāk bezmaksas kursus, kas sola iemācīt dzīvot dzīvi.

Šobrīd par šādiem kursiem bieži vien jāpārmaksā…

Kārtējā pēdējā reize

Esmu tagad atgriezies kādā no pagātnes dienām, kad vēl tekalēju pa taciņu uz RTU PV (LD) kaut kur pie Liepājas nierēm (ja Rožu laukums ir Liepājas sirds, tad RTU PV “mans” korpuss varētu būt tuvāk kādam no lejas orgāniem un netālu arī iekrīt izvades (Tosmares) kanāls).

Ausīs skan lētā mūzika no ierastā EHR repertuāra un sēžu tumsā, it kā domājot par iespējamo referāta uzrakstīšanu pēdējā nodošanas termiņa ietvaros. Kņudēšanu vēderā nomāc sevis šaustīšana par “visa atlikšanu uz pēdējo brīdi”. Kārtējā pēdējā reize. Bet, nu, pēc “pēdējās reizes” taču vienmēr seko “kārtējā reize”, tāpēc viss ir normāli. Tiešām viss kārtībā.

Divu soļu attālumā ir gulta. Tā kā viņa tur stāv (vairāk jau guļ) neskaitāmas dienas un nav izkustējusies ne par vienu centimetru, tad jūtu, ka varu nesteigties tajā gulties. Viņa mani mīl tādu kāds es esmu un nesteidzas meklēt jaunus piegulētājus.

Vispār mani mocīja bezmiegs un jūtu, ka esmu palicis nedaudz lielāks idiots. Ja bezmiegs manī veicina idiotismu, tad prieks, ka darba dienas sākumā esmu vairāk ģeniāls nekā ierasti.

Un kāpēc radio saka, ka “pareizs laiks – divpadsmit”? Laiks taču nevar būt pareizs. Es jau teicu, ka EHR ir idiotu radio? Es jau teicu, ka EHR nav “tautas” radio? Es jau teicu, ka man šobrīd skan EHR?

Viss saskan!

Atvaļinājums

Vēl jau nav. Būs!

Šo atvaļinājumu sāku gaidīt jau brīdī, kad zem kūstošā sniega sāka parādīties pirmie ziemas sezonas mēslu krājumi un parādījās pirmā iespēja uzvilkt caurās kedas. Tiesa, tas bija tik sen, ka man šobrīd ir apnikusi šī gaidīšana un siekalas vairs nesaskrien mutē, kad iedomājos alus plūsmu mana atvaļinājuma saldākajos brīžos.

Kaut arī atvaļinājums sākies pēc dažām dienām, neesmu vēl saplānojis savu dienas kārtību. Labi, pirmā daļa būs laukos, kur būs lauku darbi, parastais aliņš un dažas citas sportiskas aktivitātes. Neko daudz tur nav jāplāno, jo nodarbes (alus dzeršana) pašas atradīsies.

Šobrīd lielākais nezināmais ir otra atvaļinājuma daļa, kura, visticamāk, tiks pavadīta Liepājā. Ir idejas šai daļai? Man īsti nav. Protams, pokers, alus un citas izklaides varētu būt labs fons, bet vēlētos kaut ko paliekošu un tik neikdienišķu.

Acīmredzot turpmāko dienu plāns – veidot plānu!

WordPress 3.2 fullscreen

Pirms dažām dienām publicēta jaunāka wordpress versija ar kodēto nosaukumu “Gershwin“.
Mani gan nevarētu nosaukt par lielāko rakstīšanas fanu (daru to ar piespiešanos), bet jaunā iespēja rakstīt rakstus pilnekrāna režīmā ir izveidota skaisti. Šāds režīms, kombinācijā ar taustiņa F11 nospiešanu, sniedz gandrīz tādas pašas sajūtas kā vēstules rakstīšana uz tīras, baltas lapas. Tiesa, rokraksts tiek aizvietots ar kādu no datora fontiem un atkrīt iespēja izmēģināt veiksmi ar satraucošo vēstules laizīšanu (līmējot ciet vēstuli, vienmēr satraucos, ka, laizot to “iebūvēto līmes joslu” paspēšu iegriezt sev mēlē ar papīru).

Līdz ar savu vecumu, esmu aizmirsis arī kādu php un mysql versiju atbalsta šī vietne. Ja jau it kā strādā, tad jau mans hostings atbalsta nepieciešamo 5.2 php versijas minimumu un MySql 5.0.15 versiju.

Izskats? Tas – gaumes jautājums. Man diemžēl nebija laika izveidot pašam savu wordpress tēmu, tāpēc uzmetu pirmo ciešamāko bezmaksas tēmu, kuru varēju atrast. Tas tā – pagaidām iztikšu ar šo, jo pēdējā laikā brīvo laiku pavadu vairāk spēlējot pokeri nekā programmējot.

Vārdu sakot – esi sveicināts atpakaļ, manu neglīto blodziņ!