Citēšanas vērta rindkopa

Reinis Traidās raksta:

Pa ceļam uz Valmieru, Raganā, ir autobusa pietura, kuras sienu (vismaz agrāk) rotā uzraksts “latiši pidari”. Ar to es tikai gribēju tevi aicināt izmantot savas balstiesības, jo tas, kurš to tur uzrakstīja, 2.oktobrī savējās ies izmantot. Pavisam noteikti.

Ar nepacietību gaidu 2. oktobri, lai nobalsotu ar savu balsi. Ne jau tur kaut kādas ekonomikas, pilsoņa pienākuma vai Latvijas dēļ.

Balsošu tikai un vienīgi sevis dēļ.

Bite progresē

Pirms neilga laika draudzenei bija neliels pārpratums ar mobilo pakalpojumu rēķinu, jo mobilais nebrīdinot bija izlēmis paceļot kaimiņvalsts telekomunikāciju tīklā, kas, protams, par dažiem latiem palielināja rēķinu. Sazinājāmies ar informācijas dienestu un pakunkstējām, ka pierobežā ir uzmanīgi jādzīvo, ja jau mobilais bez brīdinājuma tā var izdarīt. Informācijas dienesta puisis pēc lūguma draudzenei atslēdza viesabonēšanas pakalpojumu un pats es nokonfigurēju mobilo, lai šis automātiski nevarētu pieslēgties jaunam tīklam.

Nedēļas nogalē braucot uz laukiem, patīkami pārsteidza īsziņa, ka esmu Lietuvā. Un papildus īsziņā godīga informācija kā tieši priekš manis:

Ja Tu esi pierobezas zona, iesakam izveleties tiklu manuali(Uzstadijumi>Tikla izvele), lai izvairitos no talr. automatiskas parslegsanas uz arvalstu tiklu. Bite

Godīgi, tieši un bez pašslavināšana. Pilnīgi mani uzrunāja un radās sajūta, ka šī īsziņa ir tieši priekš manis ģenerēta. Super

Draņķa twitter ieraksti 2010-09-20

  • Šodien man īsā diena. Vienīgais plus apstāklim, ka strādāju ar 0.8 slodzi. Ar 0.7 būtu vismaz interesantāk un jautrāk. #
  • Tikko pamanīju, ka nepatīk, ja mani uzrunā ar "Cienijāmais klient!" #
  • Tipisks Firefox – ieslēdzu, lai steigā pārbaudītu informāciju, bet idiots uzmācas man ar kaut kādiem addoniem, kurus vienalga neizmantoju. #

Linkin Park – A Thousand Suns

Pirms laba laika kādā no interneta ziņu avotiem biju padzirdējis, ka Linkin Park strādā studijā un veido jaunu albumu, kas būs kaut kad nebijis un satriecošs, jauns un stilīgs. Nu, protams, preses relīzes parasti ir slavinošas un sausas, kā alus kauss, kas turēts rokā 7 minūtes. Bet ne jau par to ir runa.

Vecais draugs iedeva man paklausīties šo jauno albumu un sākums priekš manis bija negaidīts. Ja ņem vērā, ka ir bijuši laiki, kad Linkin Park mūzika piepildīja telpu divdesmit četras stundas diennaktī, jaunais skanējums mani nepatīkami pārsteidza. Acīmredzot matu garums un BMW neesamība neļāva man izbaudīt šādu mūziku.

Sākumā.

Vējainā laika iespaidā devu otro iespēju. Un? Albums ir lielisks. Jā, protams, savādāks, bet lielisks, spēcīgs kā liela daļa albumu no Linkin Park iepriekšējās diskogrāfijas.