Pārdod fermu "slimiem" cilvēkiem

Sludinājums:

Pardodu savu Fermu 54.limenis 12×12 laukumi. Gulbalku eka(150000 naudinu vertiba), 4 dzirnavas, 1 maizes ceptuve, 1 kuts. 280000 naudinjas konta+sapirkti visadi nieki(seklas,sunji,bites utt). cena runajama.

Sludinājumā prasītā cena ir ap 300 latiem un runājama. Cena pat varētu būt loģiski augsta, ja rēķina cik daudz laiks tajā fermā ir nosists un cik daudz varētu nopelnīt, ja šo laiku konvertētu apmaksātā darbā.

Ja kāds tomēr to fermu nopirks kaut pat par vienu latu, tad priekš manis tas būs oficiāls iemesls, lai šo cilvēku uzskatītu par idiotu.

Palīdzi izdomāt raidījuma nosaukumu

Kaut arī virsraksts man sanācis tik pat neveikls kā ierasti, zem tā slēpjas doma, ka labākais pilsētas radio Rietumu Radio vēlas, lai Tu izdomā nosaukumu raidījumam par sporta tematiku.

Sīkāk, protams, no pašiem akcijas autoriem:

Khe, man gan pašam nekas vairāk par “Pendele” vai vienkārši “Šports” nenāk prātā, jo, redz, no rīta parasti alu nedzeru un tāpēc brīnumus nevar izspiest.

Firefox 4 Beta un App Tabs

Mozilla izveidojuši video, lai radītu iespaidu par vienu no jaunajām iespējām ar nosaukumu App Tabs. Lietojamība pašlaik gan sūkā, jo App Tabs tā vienkārši mēdz pazust un tik vienkārši uz bis tā arī neatgriežas.

Kāpēc es to pieminu? Tāpēc, ka tas pats būtībā jau ir pieejams uz Google Chrome (5.0.03 jau noteikti) ar skanīgo “Piespraust cilni” vai “Pin tab”.
Tad kāpēc mums vajag Firefox, ja tas viss un vēl vairāk jau ir iekš Google Chrome?

Gandrīz jau aizmirsu uzrakstīt virsrakstu. Tā notiek, ja nedomā.

Droši vien neesi nekad bijis tik ļoti sapīpējies, lai aizdomātos par to, cik lielus nospiedumus dabā atstāj Tavas pēdas, zoles vai kaut vai taukainie pirksti? Es, patiesību sakot, arī neesmu domājis. Un, protams, pīpēt arī nekad nav tā īsti paticis…

Labi, jau labi. Man vienkārši vienmēr ir licies, ka kaut ko nedarīt ir daudz vienkāršāk un prasa mazāk resursus nekā kaut kā darīšana. Tāpēc varbūt pamodinam sevī slinķi un vienkārši nedarām? Piemēram, kāpēc nosviest savu sūda pudeli, ja to var nedarīt? Tā taču ir nedaudz vieglāk! Ne?

Labi, jau labi. Ja man būtu vairāk naudas, tad droši vien varētu arī atļauties vairāk netikumus.

Šis tas

Kamēr draudzene skatās savus populārzinātniskos dokumentālos brīnumus, tikmēr es rakstu, domāju un meklēju komata atrašanās vietu uz šīs divu sērkociņkastīšu mazās klaviatūras. Izklaide katram intelektuālam prātam, tā teikt.

Pētu viņas Android 1.5 telefonu un aizdomājos, ka mans nākošais telefons obligāti ies roku rokā ar kādu no Android OS. Nolemts.

Starp citu vakar paspēju vairāk kā stundu nosēdēt nojumē un izdomāt, ka neesmu ticis skaidrībā ar savu dzīves plānu. Dažas plāna iestrādes veicu, bet ar to jau īsti nebūs līdzēts. Vēl. Vēl vajag lielo grūdienu no malas.

Tas droši vien būs jau pēc vēlēšanām, tāpēc lēcienam varu gatavoties [ne]droši jau tagad.

Nedaudz muļķīgie teicieni, kas tik ļoti patīk sievietēm

Reizēm draugiem.lv Runā sadaļā mēdz parādīties nedaudz stulbi un uz sieviešu domāšanu tendēti teicieni. Piemēram kāda Linda ieraksta:

Kāpēc sievietes ir maitas? Tāpēc, ka gandrīz katras sievietes dzīvē ir bijis kāds cūka, kas viņu par tādu padarījis!

Kas tas par teicienu? No teiciena var izsecināt, ka katra sieviete ir maita, jo viņa, piemēram, ēdusi cūkgaļu, redzējusi cūku televīzijā vai arī vienkārši lasījusi Alana Aleksandra Milna nemirstīgo darbu “Vinnijs Pūks un viņa draugi”.

Vēl kāda Zane iesaka:

Neiemīli mani šodien, ja nespēsi mīlēt arī rīt.

Ja nemaldos, tad teicienā ir paslēpta doma, ka, ja šodien mēs mīlējāmies un Tu, vīrieti, vēlies mīlēties arī rīt, tad bez iemīlēšanās ne kā. Vispirms sekss un tad, ja viss saskan, seko mīlestība. Tomēr desiņās ir spēks.

Vēl vienu ieteikusi Santa:

Kādu dienu viņš pamodīsies un sapratīs, cik ļoti Tu viņam esi vajadzīga,bet tajā pašā brīdī viņa pamodīsies ar to,kurš to jau sen sapratis.

Labi, vīrietis izšķiras no sievietes un cik ilgam laikam jāpaiet, lai vīrietis saprastu, ka viņam tā sieviete ir ļoti vajadzīga? Mēnesis? Puse no gada? Kāda tam nozīme, ja teiciens netieši apgalvo, ka sieviete ar šo otro vīrieti dala gultu jau ilgāk par mēnesi vai pusi no gada. Gadu kā minimums. Vismaz tāds laika periods attiecībās man asociējas ar vārdu “sen”. Tādas sievietes taču īsti nav interesantas.

Turpinājumā:

Meitene varbūt nav pelnījusi veselu paradīzi, bet viņa noteikti ir pelnījusi acīs pateiktu patiesību.

Šo es īsti nesaprotu, jo šajā saliktā sakārtotā teikumā ir vēstītas nosacīti pilnīgi pretējas domas. Meitene ir pelnījusi gandrīz lieliskas lietas, bet tajā pašā laikā viņa ir pelnīju, lai viņu sāpina. Kaut kā tā, jo patiesība, ko nesaka acīs, visticamāk ir sāpīga. Ne?

Nobeigumā kāda Santas ieteikta frāze:

Es neticu brīnumiem, bet, krītot zvaigznēm, joprojām turpinu ievēlēties vēlēšanos.

Santa acīmredzot ir viens no cilvēkiem, kas uzskata katras vēlmes piepildīšanās ir kāds maziņš brīnums. Man vakardiena bija vienkārši brīnumaina – es nopirku aliņu. Šķiet, ja Latvijā visi uzskatītu, ka jādara visu pašam un uz nevienu politiķi vai krītošu nevajag cerēt, tad Latvija būtu vismaz dažus soļus labākā pozīcijā nekā tā ir pašreiz.
Runā taču!

Viena no izmaiņām iekš iPhone iOS 4.0.1

Kādu laiku atpakaļ reiz pamanīju, ka, pat neskatoties uz to, ka mans vienkāršais telefons uzrādīja nosacīti labu TELE2 tīkla zonu, sakaru kvalitāte bija diezgan sūdīga. Biju arī pamanījis, ka tiklīdz notiek sakaru savienojums ar citu telefonu, tā uzreiz telefonā uzrādītā zona strauji krītas. Toreiz gan vainoju tikai sakaru nodrošinātāju un uz telefona aizdomu ēna nekrita.

Šajā sakarā sāku domāt vai nelielā vizuālā izmaiņa no kompānijas Apple puses neliks daļai lietotāju domāt, ka draņķa pakalpojuma nodrošinātājs vienkārši čakarē tīklu.

Signāla indikātora izmaiņas
Signāla indikātora izmaiņas

Manuprāt doma, ka “zona ir, bet sakaru kvalitāte ir draņķīga” liks vairāk vainu novelt uz sakaru nodrošinātajiem nevis telefona ražotājiem. Un zinot Apple fanātiķus…

Portāla Engadget lasītāji komentāros izsaka savus diezgan patiesos spriedumus:

vstican:
aka makes it look like you have signal… even when you don’t

MoonWalkerCTE:
That’s a 378MB formula

Kaut gan kāds lasītājs ar segvārdu camerafan apgalvo, ka

This is just wonderful. I’ve now gone from 4 bars at my house to two bars. Thanks apple.

Tas, protams, varētu liecināt par to, ka tīkla kvalitāte tiek attēlota objektīvāk un reizē arī sūdīgāk…

Firefox un visu mīlētais pārlūka Add-on

Šķiet, ka Mozilla vēstnesis ziņo par kāda slikta add-on [turmāk tekstā: “super-duper papildinājums”] izņemšanas no arhīva addons.mozilla.org, kam par pamatu bija fakts, ka šis super-duper papildinājums ar nosaukumu Mozilla Sniffer bez lietotāja ziņas spēja nolasīt dažādu jūtīgu informāciju (iežurnālēšanās datus, paroles) no pārlūka un aizsūtīt to uz jebkuru citu serveri. Super-duper papildinājuma ēsma lietotājiem bija apraksts, kas apgalvoja, ka šīs papildinājums ir kā divu lielisko Tamper Data un Live Http Headers uzlabotais brālis un palīdz notestēt dažādu servera ievainojamību.

Ja ņem vērā, ka super-duper papildinājumu paspēja lejupielādēt tikai ap 1800 Firefox versijas un aktīvi lietoja aptuveni 330 gudru (izlasi ēsmas aprakstu) interneta lietotāju, tad jāsecina, ka interneta pasaules gals, protams, tāpēc neiestājās, bet domājams, ka katram Firefox lietotājam vajadzētu sākt saprast, ka, augot un paplašinoties Firefox popularitātei un lietojumam, sāk palielināties sliktu (un reizēm vienkārši garlaikotu) cilvēku skaits, kas vēlēsies nopelnīt, ieriebt vai kaitēt arī ar populārā interneta pārlūka Firefox palīdzību.

Tāpēc padomājiet pirms lejupielādējiet kārtējo Firefox super-duper papildinājumu, jo ne vienmēr tas būs nekaitīgs un izpalīdzīgs.

Ātrākais interneta pārlūks tomshardware.com skatījumā

Dāmas un kungi no tomshardware.com veikuši samērā apjomīgu top 5 interneta pārlūku salīdzinājumu.

Testu rezultāti
Testu rezultāti

Rezultāti nav pārsteidzoši un šī vortāla skatījumā pasaules ātrāka interneta pārlūka gods pieder Opera interneta pārlūkam.
Es un pustukšais alus kauss kārtējo reizi pārliecināmies, ka Opera ir pietiekami ātrs pārlūks arī priekš mana ne sevišķi spējīgā datora, un, ja man būtu tāda nepieciešamība, tad kā alternatīvo pārlūku lejupielādētu Google Chrome. Starp citu kāpēc man vajadzētu Firefox? Ir kādas idejas? Khe.

Nevaru izšķirties

Šodien galva strādā vismaz līdz līmenim, lai summā divi mīnus 1 (2+(-1)) atrastu pozitīvu rezultātu. Un kas vainīgs? Redz, nevaru izšķirties starp trīs variantiem:
1) Šorīt tiku pie brokastīm;
2) Vakar nepārdzēros alu;
3) Atrodos salīdzinoši vēsā telpā;

Ja spētu atrast šodienas salīdzinoši labās pašsajūtas iemeslu, tad varētu to mēģināt padarīt par ikdienas procedūru. Patiešām.