Telefons Miķeļa draugam

Šīs dienas bagātīgo notikumu virkni papildināja pie mājas durvīm dubļos atrastais mobilais telefons. Telefons, protams, bija nedaudz apbružāts un nosmērēts, bet tajā pašā laikā funkcionējošs. Nu, neko. Skatāmies pēdējos divus neatbildētos numurus un tur kā reizi zvanījis kāds Armands un Miķelis. Lieliski vārdi!
Visticamāk, ka latviskie vārdi nodrošina turpmāko interesi un aizsūtu Miķelim īsziņu, ka mobilais telefons ir atrasts un var griezties “sētā, kur tusējās”. Puisis atzvana un vēlas noskaidrot, kur tad tieši “ir tusēts”. Šķiet, daudz vietās tas bija darīts. Kā nekā eksāmenu laiks. Pēc īsām frāzēm puisis vēlas, lai telefonu aiznes līdz Pablo dzertuvei. Tas īsti neder, jo vēlamies, lai īpašnieks pats nāk pakaļ, nevis mēs viņam nesam. Sacīts, darīts un pēc lielas pusstundas atnāk trīs pusaudžu emo puiši un pret lielu PALDIES atdodam viņiem telefonu.

Morāle?

Pieklājība un latviskie vārdi vienmēr nodrošina panākumus! Ha!

Enter title hēre

Atkal laizu savu dzērienu salmiņu ar alus garšu. Dīvaini, bet, ja salmiņu ieliek pareizā vietā, tad tas sāk garšot pēc alus. Tad jau patiešām dīvaini varētu sākt lūkoties pēc salmiņa ar picas garšu. Vai spirta. Vai, piemēram, nesliktas mūzikas.

Skan klusa skārdeņu trinkšķināšana

Mana dzīve ir nedaudz tāda, ka, ja man vajadzētu atrast iemeslu alus dzeršanai, tas neprasītu nemaz tik daudz piepūles. Es gan parasti nemeklēju iemeslu, bet, ja man to būtu jādara, tad viens no iemesliem būtu šodienas frizieres apmeklējums. Tas nekas, ka īsi nogrieza. Lielāku iemeslu iedzert alu radīja viņās frāze par manu “slinkumā atlaisto” zoda apmatoju: “Man to nogriezt vai tas tā speciāli ir?”

Nav speciāli, vienkārši esmu sliņķis.

Tikko draudzene iesmējās, ka es ar salmiņu dzeru alu no skārdenes. Šoreiz gan izpaužas mans praktiskums, jo, dzerot alu no skārdenes iepakojuma, tas saputojas un rīt ogļu skābo gāzi nav lielākais, labākais izaicinājums. Kaut kur jau jāatstāj vietu 5 aliņiem…

Mans plāns

Kāds Tev šķiet mans plāns? Vēlies dzirdēt?

Pieiet pie tēva un, sašķobot nedaudz acis, sašutušā balsī ieteikties: “Kas ir? Alus pie hokeja nebūs? Kāpēc nerūpējies par hokeja skatīšanās kvalitāti? A?”

Plāna mērķis ir gan nedaudz nokaunināt, gan arī radīt iespaidu, ka mājas saimniekam sarūpēt aliņu ne tikai ikdienā, bet arī hokeja skatīšanās pasākumos ir pašsaprotama lieta. Es gan saprotu, ka mājas saimniecei šajā jautājumā viedoklis būs negatīvs, bet cik tad bieži ir hokejs, ja neskaita to viasat hockey kanālu? Reti! Tāpēc ceram.

Alus esamību vai arī neesamību droši vien publicēšu šeit komentāros. Turam kursu!

Cik daudz krievi zin par Georga lentīti?

Kārtējais gads apritējis un kārtējais 8. un 9. maijs teju būs klāt. Kāpēc galu galā pie noputējušajām mašīnām tiek kabināta klāt oranži melnā lentīte, kuras pirmsākumi meklējami Katrīnas II laikā? Bet mēs taču zinām, ka Padomju ēras sākumā būtībā tika iznīcināti visi cara simboli? Dīvaini?
Mēs taču zinām? Ne?

Intereses palielināšanās par Georga lentīti atkal izraisīja man pārdomas, tāpēc atkal publicēju saiti uz video materiālu, kurā vēsturnieks nedaudz sīkāk paskaidro Georga lentītes nozīmi.

Bifri internetam jauni tarifi

Tā kā pats TO lietoju un arī citiem TO vairāk vai mazāk iesaku, tad nespēju nepārkopēt jaunos tarifus:

1 minūte bez MB ierobežojumiem 0,01 Ls/min
1 diena līdz 20 MB Ls 0,31
1 nedēļa līdz 100 MB Ls 1,00
1 mēnesis līdz 500 MB Ls 3,00

Pirms mēneša biju “pasūtījis” interneta tarifu vienam mēnesim un, godīgi sakot, nebija vēl mēnesis pagājis kā visi [toreiz] pieejamie 40 MB bija iztērēti. Tagad šaubos vai spētu visus 500 MB tā vienkārši nepūloties iztērēt. Un vispār – ja pirms mēneša sūkstījos, ka Brifri ir sasodīti lēts, tikai interneta apmaksas sistēma parastam lietotājam ir diezgan draņķīga, jo, ja es vēlējos reizi dienā ar mobīlo, piemēram, pārbaudīt laika ziņas vai ieskatīties e-pastā, tad man bija jātērē nedaudz vairāk par 30 santīmi dienā. Tagad šo neērtību atrisina jaunais interneta tarifu plāns, kad interneta datu apmaiņu uzskaita izmantojot laika mērvienības.

Velns, es gan īsti nezinu kā tiek uzskaitīta mana interneta izmantošana minūtēs. Ja man mobilajā parādās E burtiņš, tad taimeris tik griežas un griežas? Vai arī tiek uzskaitīta faktiskā datu apmaiņa?

Pieslēdzoties internetam, automātiski ir aktīvs dienas tarifs. Ja vēlies lietot minūtes, nedēļas vai mēneša tarifu, pirms pieslēgšanas nosūti bezmaksas SMS uz numuru 1600 ar attiecīgu vārdu – MIN, DIENA, NEDELA vai MENESIS.