Jo vairāk alus, jo skaļāka mūzika

Iegrimstu lētajās 2.50 austiņās no Rimi veikala.

Protams, esmu audzis daudzbērnu ģimenē un man ir ieaudzināta cieņa, rēķināties māka ar citiem cilvēkiem, ģimenes locekļiem, kuri varbūt nevēlās klausīties manis izvēlēto mūziku [un mani] tik skaļi.
Protams, arī datora iebūvētos skaļruņus labāk būtu pārdēvēt par datora skaļķērcējiem un tas patiešām nepalielina velmi baudīt mūziku tālāk par 5 cm no manām nedaudz satraumētām ausīm.

Starp citu labu laiku atpakaļ Toms Grēviņš savus radio klausītājus iemācīja, ka radio ir viens no tiem mēdijiem, kas rada tuvuma sajūtu. Man, piemēram, viss lielāko tuvuma sajūtu šobrīd rada Liepājas lieliskākais radio – Rietumu radio. Izklausīšos kā nedaudz nogribējies rīdzinieks*, bet jaunā radio seja nespēj mani pozitīvi nepārsteigt. Šis radio lēnām kļūst par manu mīļāko radio!

——–
* Es gan arī pieņemu, ka liepājnieki ir tik pat nogribējušies.

Šodien Liepājas Universitātē Informācijas diena

Pārpublicēju informāciju diezgan izteiktā “pēdējā brīdī”, bet students taču pat pēdējo brīdi atliek uz pēdējo brīdi. Ne?

10. aprīlī Liepājas Universitātē (LiepU) notiks Informācijas diena, kurā ikvienam interesentam būs iespēja iepazīties ar universitāti un noskaidrot sev interesējošos jautājumus par studijām un studēšanu Liepājas Universitātē.

Informācijas diena tradicionāli sāksies ar kopīgo tikšanos pulksten 11:00 universitātes aktu zālē (Lielā ielā 14, 4. stāvā), kuras laikā interesenti un topošie studenti tiks iepazīstināti ar vispārīgu informāciju par studiju iespējām, ārpus studiju aktivitātēm un studentu dzīvi Liepājas Universitātē.

Pēc kopīgās tikšanās aktu zālē interesentiem būs iespēja tikties ar studiju programmu direktoriem. Ikvienam būs iespēja noskaidrot visu interesējošo par konkrētām studiju programmām, to apgūstamajiem kursiem, kā arī saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

Informācijas dienas laikā ikviens varēs saņemt Liepājas Universitātes informatīvos materiālus par studiju iespējām.

Šogad universitātē būs iespēja apgūt kopumā 38 studiju programmas (gan pamatstudijās, gan maģistrantūrā un doktorantūrā). Pieteikšanās studijām notiks no 19. līdz 26. jūlijam. Konsultācijas notiks 27.jūlijā, iestājpārbaudījumus studenti kārtos no 28. līdz 30. jūlijam. Konkursa rezultāti tiks publiskoti 3.augustā.

8889 un iespējamā aitu cirpšana

No paša rīta atnāca īsziņa ar tekstu (citēju burts burtā):

(bezmaksas informācija) – Apsveicam, Jūs esat izvēlēts par iespējamo Apple Iphone 3GS 32gb gsm laimētāju, sūtiet tagad ātri īsziņu ar tekstu WIN uz kodu 8889

Pati īsziņa atnāca 2:45 un sūtītājs ar to laikam vēlējās panākt, lai manu lēmuma pieņemšanu iespaido mans miegainais un nedaudz alkoholiskais prāts.

Vairāki fakti, kas viesa manu neuzticību:
1. Esmu izvēlēts tikai par iespējamo telefona laimētaju. Itkā jau asprātīgs teksts, jo, ja īsziņā būtu uzrakstīts, ka esmu jau laimējis neko nedarot, tad patiešām būtu vēl mazāka iespēja, ka noticēšu;
2. Īsziņa atnāk 2:45 un uz to vajag ātri atbildēt. Protams, ātri nozīmē, ka nedrīkst lieki kavēties ar centieniem noskaidrot, kas tā vispār par akciju ir;
3. Atbildes īsziņu jāsūta uz numuru 8889, kas, šķiet, pieder TELE 2 operātoram. Labi, tikai man mobīlajā telefonā ir Bite operātors. Starp citu 10 km no Latvijas robežas Bite var lepoties ar labāku pārklājumu nekā Tele 2.

Un vispār – ja īsziņā būtu uzrakstīs loterijas atļaujas numurs, tad ļoti iespējams noticētu sms autentiskumam un patiesumam.
Tas, protams, nenozīmē, ka būtu sūtījis atbildes īsziņu.

Lieldienas

Šogad Lieldienās izcēlos ar nelielu pasivitāti. Ziniet, cik tur nedaudz palīdzēju cept speķa pīrādziņus un padzēru nedaudz alu un alus izstrādājumu.

Varētu pat teikt, ka biju diezgan kašķīgs. Kāpēc? Bērnu spiegšana un tas, ka viņi mani necenšas klausīt, diezgan daudz uzvelk manu diezgan miermīlīgo raksturu.
Paspēju pat sabļaut uz viena no bērniem, jo šis bija sadomājis spiegt tad, kad es ar tēva brrm brmm lūzni šūpojos no vien grāvja otrajā. Sīkais kretīnelis, zini vai…

Bet tā visā visumā ģimeniski svētki laukos ir izdevušies.