Pēdējās 24 stundas

Šķiet, ka televīzijas seriālam “24 stundas” 9. sezona netiks uzņemta, jo, kaut arī seriālam teju bija 3. augstākais reitings Fox smadzeņu skalojamā aparātā tūlīt aiz dziedošajiem aidoliem un ārsta – narkomāna, tā popularitāte krītas un nespēj atgūt ieguldītos līdzekļus. Arī NBC nebija tik ļoti ieinteresēti seriāla pārņemšanā. Ahrrrg.

8. sezonas finālā gan droši vien nesagaidīsim Džeka Bauera nāvi, jo tas varētu patiešām dīvaini ietekmēt plānoto seriāla teleportāciju uz lielā ekrāna.

Latviešu radio gadžets

Latviešu radio gadžets

Skatījos, ka pēc vietnes mini reinkarnācijas, bija pazudušas dažas saites, faili, aliņi un mazliet apskaidrība, tāpēc saņēmos un lieku iekšā visu no sākuma un, protams, nedaudz uzlabotu. Piemēram, šajā gadījumā nedaudz papildināju [ne manu] latviešu radio gadžetu Windows 7 / Vista sānu joslai.
Reizēm arī pašas muļķīgākās lietas noder.

Lejupielāde

Ārā līst. Beidzot!

lauki
Lauki mobīlā telefona skatījumā

Ārā līst.

Beidzot!

Pēc brokastīm gāju izvest suni rīta darīšanās un, skatoties uz sapīkušo suni, kurš acīmredzot nebija sajūsma par lietus faktoru, centos izbaudīt katru mazo lietus veidotu pavasara ainavu un trokšņus.

Nezinu. Esmu atbraucis uz laukiem un mani atkal ir pārņēmusi tā lieliskā miera sajūta, kuru nebojā pat attālas suņu rejas un patiešām tuva suņa krākšana.

17.03.2010

Pēc vairāk nekā divu stundu skatīšanās 3 collu nelielajā mobilā telefona ekrānā, jūtos nedaudz sabraukts. Nē, es pat vēlētos gudri teikt, ka sajūta ir patiešām paģiraina. Sūdīga un nedaudz dulla. Droši vien divi aliņi vakar bija ne tikai lēti, bet arī prasti.

Vispār, un kā reiz tieši improvizētajā barčikā stāv (vai guļ) divi aliņi. Tieši tādi paši kā vakar. Nedaudz saldeni un skārdenes iepakojumā. Tikko gan biju domājis tos nedzert, bet tad safantazējos, ka šis vakars, iespējams, būs garāks nekā esmu plānojis un pat cerējis.

Sejas un citu locekļu noskalošana viesīs skaidrību šajā vakarā. Kaut arī zinu, ka vakars būs smags….

Iznākusi Opera Mini 5

Viens no lielākajiem iemesliem manai kārei pēc Opera Mini lietošanas ir fakts, ka, atverot interneta lapu pilnajā režīmā, teksta daļas tiek automātiski pielāgotas mobilā telefona ekrāna platumam. Tas nozīmē to, ka man vajadzēs ritināt lapu tikai uz leju vai augšu, iztiekot bez nomācošās virzīšanās uz sāniem.

Vēl, protams, lieliski izskatās jaunais Speed Dial, ka patiešām atvieglo ikdienas lapu pārlūkošanu, un nepieprasa nemitīgu rakņāšanos iekš grāmatzīmēm, kuras var sinhronizēt ar Opera Link iespēju.

Opera Mini lejupielāde
Opera Mini lejupielāde

Ehh, nezinu nemaz kur šis attēls vedīs, bet domāju, ka tam būs saistība ar Opera Mini 5 lejupielādi.

Lejupielādēt

P.S.

Ja jums mobilais telefons ir tāds pavecs, tad varbūt vajadzētu uzmanīties ar Opera Mini 5 lejupielādi, jo tā ir diezgan smagnēja salīdzinot ar Opera Mini 4.

Lauki

Varbūt vakar bija nedaudz par daudz alus, bet sanāca tā, ka iegāju gulēt pat priekš manis neierasti ātri – kādos 10 vakarā, kas arī bija iemesls tam, ka suns aptuveni četros no rīta uzmācīgi centās mani pamodināt. Protams, suni neviens nebija pacenties vakarā manā vietā izvest āra, tāpēc saņēmos, modos un cēlos, lai sasparotos un izvestu nervozo suni beidzot ārā.

Zvaigžņotās debesis un patiešām vēsais laiks bija lielisks iemesls, lai neuzturētos āra pārāk ilgu laiku, jo čības, t-krekls un mani lielie, svītrotie bokseršorti nav tie paši labākie siltuma aizturētāji.

Suns gan bija sajūsmā pēc novēlotās vakara ārā skriešanas procedūras. Jāsaka gan, ka šādos gadījumos viņam rodas apetīte un, ieskrienot iekša, ar tādu pašu ātrumu aizskrien pie barības bļodiņas, kura šoreiz, protams, bija tukša.
Ticu, ka tas bija iemesls, lai manam sunim optimistiskā sajūsma noplaktu kā neinteresantas avīzes stūris, kas netīšām iemērkts rīta kafijas tasē.

BiFri testēšana

Labi, testēšana īsti nenotiek, jo hokejs, alus un ģimene tomēr ir prioritāte. Ne?
Brālis sēž blakus un nīd, ka viņam Tele2 zona kaut kur pazudusi. Man gan nē. Es atkal nīdu pie sevis un, protams, rakstu, ka alus vairs nav un tuvākais veikals ir divu kilometru attālumā. Nīdēšana un nīdēšana.

Tikko tēvs ienesa kaut kādu leišu alu un hokejs atkal sākas.

Tad jau vēlāk pabeigšu šo ierakstu…

Topošais BiFri lietotājs

Kopā ar draudzeni pārgājām no Zelta Zivtiņas uz BiFri. Bezmaksas zvani draudzenei un pārējam Bites tīklam, protams, iepriecina, bet mani sāk mākt aizdomas, ka mani vēl vairāk iepriecinās svaine, kura būs [droši vien] nepatīkami pārsteigta, ka viņas “Nulles tarifs” vairāk uz mani nedarbojas. Khe, Khe!

Kaut arī pāriešana bija sasodīti vienkārša, tā tomēr bija tik pat sasodīti laikietilpīga. Un papildus tam Zelta Zivtiņa atsūtīja sms, kurā bija skaidrots, ka varu uzvanīt uz 676 informācijas tālruni un mēģināt izsist labākus tarifus savai Zelta Zivtiņai.

Šodien braukšu uz laukiem un ceru, ka Bites zona tur būs labāka nekā mokošā TELE2 zona, kas īsti jau vairs nestrādāja kvalitatīvi.