Interneta pārlūku javascript tests uz vidusmēra datora.

Iespaidojoties no raksta lifehacker’ā, izlēmu veikt tādu pašu testu uz man pieejamā datora.

System: Windows 7 Ultimate
Processor: Intel(R) Atom(TM) CPU 330 @ 1.60 GHz
RAM: 2,00 GB

Ar nelielām problēmām uzinstalēju Chrome pārlūku, atjaunināju Firefox uz 3.5.6 versiju, atradu Operas instalācijas un pēc kārtas atvēru šajos pārlūkos vienu cilni, kurā veicu dromaeo.com atrodamo javascript testu. Jāņem vērā, ka uz Firefox bija uzinstalēti tikai divi papildinājumi: Xmarks 3.4.6 un Screengrab 0.96.2
Continue reading

Firefox spraudņa "draugiem.lv ext" alternatīva pārlūkā Opera

Nedaudz papildināju pavecu Operas Toolbar, lai darbotos jaunajā dizainā. Protams, nevar zināt cik ilgi draugiem.lv radošais kolektīvs nemainīs saišu struktūru, bet tā kā pats bieži izmantoju šo rīku joslu, tad droši vien ilgi nebūs jāgaida kaut kādus tur uzlabojumus no manas puses.

Plus vēl pievienoju saišu sūtīšanu uz saišu saīsinātājlapu http://ej.uz. Nospiežot “Saīsināt šo saiti”, tiks atvērta lapa ej.uz resursā ar jau izveidotu saīsināto saiti. Nu, kaut kas līdzīgs bookmarkletam sanāk.

Opera draugiem.lv Toolbar
Opera draugiem.lv Toolbar

Lejupielāde kā parasti notiek uzklikšķinot uz saites “Lejupielāde” un apstiprinot visus izvēlnes logus. Ja atvērsi saiti ar kādu citu pārlūku, tad visticamāk varēsi lejupielādēt menu2.ini failu, kas arī šajā gadījumā tā pati interneta pārlūka Operas rīkjosla.

Lejupielāde

Ieteikumus vai atsauksmes aicinu izteikt komentāru joslā, bet alu uzsaukt brīžos, kad sastopat mani. Mana lapa

UPDATE

Vakar atklāju, ka draugiem.lv nedaudz nomainījuši adresi profila attēla aplūkošanai. Ņēmu un …/profile/.. nomainīju ar …/account/…

Piezīme nr. 1

1.
Ja uz publiski pieejama datora ir uzstādīta Windows sistēma un, protams, kāds lielisks antivīrus, tad būtu ļoti vēlams antivīrusa uzstādījumos uzlikt, lai atrastos vīrusus automātiski dzēš, kastrē vai ievieto karantīnā bez triumfālā paziņojuma parādīšanas. Ko gan ierastais lietotājs iemēģina, kad viņam tiek parādītas antivīrusa aptuvenās allow, block, delete vai deny komandas? Pieredze saka priekšā, ka pirmo, kas pagadās. Un visticamāk, ka tā ir nevēlamā allow komanda.

2.
Pārliecinājos, ka alus kurš maksā 0.29 Ls ir dzerams tikai tad, ja nekas cits nav dzerams. Zinu, ka esmu no laukiem un īsti neprotu iedziļināties visos šajos sīkumos, bet šāda alus dzeršana (par baudīšanu īsti nav runas) nozīmē to, ka rīts varētu būt smagāks nekā ierasti.
Žēl tikai, ka, ieraugot šādu akcijas cenu, man viss piemirstas un puncītis kļūst par manu alus izmēģinājumu poligonu.