Bez alus – diena nr. 4

mīlu alu vairāk par dievu

Diezgan muļķīgs virsraksts, ja ņem vērā, ka tagad šo tekstu rakstu dzerot trešo alu. Jā, redzams, ka varu lepoties ar spēcīgu raksturu.
Ha! Kāpēc es dzeru alu? Tāpēc, ka visticamāk vēlos to darīt. Tik vienkārši.
Un vēl es ēdu šokolādi. Un uzdzēru alu. Un skatījos Foo Fighters konci no Wembley stadiona. Un būtu fantastiski būt kopā ar tiem astoņdesmit sešiem tūkstošiem lielisku cilvēku, kas piedalījās koncertā.

Un vispār – esmu iemīlējies savā draudzenē. Kā jau tipiskam melanholiķim iederas.

Bez alus – diena nr. 3

Jau dienas sākumā bija nojauta, ka īsti nesanāks tik stabils un piemērots brīdis, lai izbaudītu saldo alus garšu. Sākās diena ar draudzenes apmeklējumu. Jā, viņas klātbūtne ir tik patīkama, ka domas par alu nav tik nomācošas. Ja nu vienīgi nomāc domas par seksu, bet tas ir cits stāsts, nesaistīts ar alu.

Dienas otrā puse saistīta ar darbavietas apmeklējumu. Jautāsiet – kā gan es spēju darbā nepaņemt kādu aliņu? Redz, biju plānojis, ka būs jāpiedalās televīzijas tiešraidē un alus dzeršana tās laikā diezgan daudz ietekmētu manas iespējas piedalīties citās tiešraidēs. It kā jau loģiski. Ne? Tāpēc nedzēru. Jāsaka gan, ka galu galā tiešraide nenotika un iztiku ar parastu, baktērijām piesātinātu, garšīgu kefīru. Un daudz cīsiņiem mīklā. Diezgan bieži tie vispār tiek ēsti.

Tā nu mana diena pagāja bez alus. Šķiet, ka tūlīt, tūlīt jau tiks pārspēts rekords alus nedzeršanā. Sveiciens.
Tikai nedaudz žēl, ka “diena bez alus” nemaz nenozīmē, ka tā ir bijusi “diena bez alkohola”. Šovakar, tēlojot aukli savam mazgadīgajam krustdēliņam, nedaudz padzēru džinu ar toniku. Laikam tikai litru izdzēru un varu teikt – alus ir Dievu dzēriens.

Bez alus – diena nr. 2

Pēc pārsteidzoši mokošas brišanas pa sniegu, kāds parasti sastopams atmiņās no bērnības laika, devos mājās un ar nedaudz sāpošu muguru likos nedaudz pagulēt.

Zvans. Paceļu.
Dzirdu kā līdzīgais brālis telefona klausulē ziņo, ka viņš ir gatavs man atnest divus aliņus, ja es viņam izlīdzēšu. Galva veljoprojām miega varā un sapņa ietekmē domāju par draudzeni, tāpēc saku viņam, ka būtu labāk, lai viņš atnes kefīru. Kā nekā tomēr vakar biju izlēmis samazināt savu alus dzeršanas paradumus, kuri bija pārgājuši no kvalitātes uz kvantitātes līmeni.
Diezgan lepodamies ar sevi, noliku klausuli un sāku domāt, ko tad viņam īsti pateicu. To, ka nevēlos alu? Šaumas. Divi ali taču ir daudz kārdinošāki nekā viena kefīra paka? Domāju, ka tam piekristu jebkurš normāls cilvēks.

Jo vairāk domāju par alu, jo vairāk mani pārņem slāpju sajūtas. Sasodīti prasās aliņš un tās sajūtas, kad tā spēka dzira tek lejā pa kaklu. Velme ir patiešām liela, tāpēc paņemu rokās telefonu un taisos viņam atzvanīt. Bet…
Sāku domāt par savu alusvēderu un savu locekli, kuru pēc gadiem vairs nevarēšu ieraudzīt bez spoguļa palīdzības (un erekcijas) alusvēdera dēļ. Jau tagad alusvēdera (īstenībā jau vajadzētu pārkonvertēt to vārdu demunitātīva formā, bet tad neskanētu tik labi) dēļ pieķeru sevi pie domas, ka kedas aizsiešana prasa nelielas lielas pūles. Kas būs tālāk?

Neilgi pēc desmitiem kefīra efekts bija beidzies un plānoju aizvilkties pakaļ aliņam. Bet esmu slinks cilvēks un tādā laikā nevēlējos iet līdz veikalam, kurš atrodas kādu 8 minūšu gājiena attālumā. Tagad graužu cepumus un jūtos kā nervozu grūtniece. Aliņš, redz, nav man iekšās…

Sūdīgi, bet nedaudz pozitīvi

Starp citu: Opera un draugiem.lv

sava veida plug-ins
Kaut kas līdzīgs spraudnim

Ja Firefox pārlūkam ir speciāls spraudnis ērtākai draugiem.lv, tad kāpēc Operai nav nekas līdzīgs? Opera neatbalsta papildinājumus un iztiek ar kaut kādiem tur vidžetiem? Tā šķiet. Sūdīgi diezgan. Lai gan viss jau nav galīgi zaudēts. Tev ir iespēja atvērt šo lapu ar Opera interneta pārlūku un uzklikšņināt uz šīs saites. Kas tad notiks? Nekas briesmīgs. Pārlūks Tev piedāvās lejupielādēt standarta menu.ini konfigurācijas failu, kuram ir pievienota draugiem.lv izvēlne. Skati bildi, ja nesaprati.
Tad nu tas Tev dos iespēju lūkot ērtāk pupainu meiteņu profila bildes tā, lai viņas to nemanītu. Ja tam, protams, ir nozīme.
Un kā vienmēr, mister Bond, konfigurāciju varēsi atcelt pārinstalējot savu operētājsistēmu vai arī vienkārši ejot uz Tools->Preferences->Advanced->Toolbars->Menu setup un izvēloties Opera standartizēto izvēlni.

Tas arī šodienai viss. Par cik draudzene nav sajūsmā, ka rakstu par mūsu attiecībām, tad visticamāk šā bloga (?) lasītājiem nāksies samierināties ar ierastiem no IT tēmas un manām cīņām ar atkarībām. Šodien neesmu alu dzēris. Bet ir tik ļoti liela vēlme to darīt. Ja būtu uzspējis līdz 10iem nopirkt alu, tad tagad malkotu saldu jo saldu aliņu. Kādu porteri respektīvi.
Mmmmm… aliņš (lick)

atvainošanās dēļ twitter tools

Iespējams biju nedaudz apdullis, bet nesen izdomāju kaut kā izpušķot savu dienasgrāmatu. Izvēle krita uz īsu, neko neizsakošu tekstu rakstīšanu. Kā jau tas tagad laikam skaitās populāri dažās aprindās. Nu, lūk, uzinstalēju tādu spraudni savai necilajai un nevainīgajai dienasgrāmatai:

Twitter Tools
A complete integration between your WordPress blog and Twitter. Bring your tweets into your blog and pass your blog posts to Twitter.

Un ko man tas deva? Nokonfigurējot tā, lai katru nedēļu tiek izveidots viens ieraksts ar kopējo ietviteroto ierakstu apkopojumu, tiku pie veseliem 24 jauniem ierakstiem. Laimīgais, ne? Iespējams, ja vien ieraksti nesaturētu vienu un to pašu saturu.
Tad nu mans mērķis ir atvainoties tiem dažiem lieliskajiem cilvēkiem, kuru rss agregatori tika piedrazoti. Nu, vismaz uz kādu neilgu brīdi. Piedošanu…

3 žurkas un katru vienu caurumu

Viens no retajiem veidiem kā parliecināt sevi par savu ģenialitāti ir visus savas ģenialitātes apšaubītājus ņemt un nošaut. Vai vienkārši viņiem neticēt. Tāda, redz, iespēja arī pastāv, bet tā nu sanāk, ka mēs lielākoties esam jauni un dumji, un mums jūra ir līdz ceļiem. Vai krānam. Vai vagīnai. Kā nu kuram. Pēc gaumes un fizioloģiskajām vajadzībām.
Īstenībā jau nevienam nopietnam cilvēkam uz šīs pasaules nav svarīgi kā tev iet vai arī ko tu dari. Patiešām. Tu jau neesi tik naivs kā deviņus gadus veca meitenīte ar orandžiem matiem un vasarraibumiem uz visiem iespējamiem vaigiem? Saproti taču – jebkurš cilvēks, kas interesējas par tavu dzīvi. to dara tikai tāpēc, lai:
a) sajustos labāks par tevi;
b) noskaidrotu vai tava meitene/sieva ir apmierināta ar tevi;
c) interesents ir gejs/lesbiete/nimfomāne vai arī vienkārši ir iecirkņa inspektors…

Jā, un tagad manā iemīļotajā radio sākās pāraide no Big7 kluba. Sūdīgi. Visticamāk posīšos tagad uz FP. Tās 3 žurkas mani ir satraumējušas. Gribu baltās pelītes labāk.